PAMĖNKALNIO g.5   VILNIUS,  Mob.tel. +370 636 10903 
 

KONTAKTAI

MUSU SALONAS

 

 

 

MADONNA salonas yra oficialus ispanų kompanijos  PRONOVIAS atstovas Baltijos šalyse.

MADONNA salonas didžiuojasi kad tokia garsi vestuvinių suknelių gamintoja kaip kompanija PRONOVIAS, pasirinko MADONNA saloną atstovauti šią kompaniją Lietuvai.

PRONOVIAS  vestuvines sukneles įvertins net pačios išrankiausios nuotakos, nes PRONOVIAS vestuvinės suknelės išskirtinės. Prancūziško nėrinio Šantilje didingumas, audinių prabanga, elegantiškas kirpimas, švelnūs ir moteriški siluetai su įvairiais  akcentais ties liemeniu ar po krutine  bet kokią nuotaką padarys nepakartojama. Tokios medžiagos kaip tiulis,gipiūras,tafta susijungusios vienoje prigludusio silueto suknelėje apsupa nuotaką žavėjimo ir viliojimo atmosfera.

PRONOVIAS vestuvines sukneles tekėdamos  renkasi kino ir šou verslo žvaigždės, europos rūmų princesės.

PRONOVIAS tai kokybės garantija visoms vestuvinių ir vakarinių suknelių kolekcijoms, aksesuarams.

PRONOVIAS tai profesionalumas ir patirtis įgyti per daugiau nei 40 metų.

1964 metais PRONOVIAS pirmoji Ispanijoje pristatė vestuvinių suknelių kolekciją Pret a Porter,o po kelių metų pirmoji atidarė specializuotus vestuvinių suknelių salonus.

Šiandien kompanija PRONOVIAS  pripažinta tarptautine vestuvinės mados lydere.

PRONOVIAS  kompanijai vestuvines  ir vakarines sukneles siuva tokie garsūs dizaineriai kaip  ELLIE SAAB, MANUEL MOTA, VALENTINO.

Lietuvoje originalias  kompanijos  PRONOVIAS ir šių dizainerių vestuvines ir vakarines sukneles išsinuomoti ar nusipirkti jūs rasite tik MADONNA salone.

Taip pat MADONNA salonas yra tiesioginis firmų  SAN PATRICK, LA SPOSA, ATELIER DIAGONAL, WHITE ONE atstovas Baltijos šalyse.

Pati gražiausia diena merginos gyvenime,jos svajonės įgyvendinimas - MADONNA salono darbo tikslas.

Todel kad mums svarbiausias asmuo tai nuotaka,o svarbiausias įvykis - jos vestuvės. MADONNA salonas garantuoja nepriekaištingą aptarnavimą, dėmesį kiekvienai nuotakai.

MADONNA salono durys jums visada atviros.Ateikite bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo to, užsirašę jūs primatavimui ar ne. Užeikite ir jaukioje salono aplinkoje jauskitės kaip namie. Jus pasitiks profesionali konsultantė išmananti vestuvinę madą, parodys jums geriausių kolekcijų vestuvines sukneles ir išklausiusi jūsų pageidavimus, padės jums išsirinkti vestuvinę ar vakarinę  suknelę,atitinkančią jūsų stilių ir individualumą.

Išsirinkusi patikusią vestuvinę suknelę,galėsite ją pasimatuoti su atitinkamais aksesuarais ir pasijausti tikra nuotaka.Norėsite mažo, lengvo vėjyje plazdenančio nuometo?

O gal norėsite pačią svarbiausią savo gyvenime dieną atrodyti kaip tikra princesė? Tuomet pasiulysime ilgą prabangų įvairių raštų nėriniais išsiuvinėtą nuometą.Tokių nuometų pasirinkimas salone labai didelis.

Priderinsime ir papuošalus, rankinę, pirštinaites. Salone galėsite įsigyti ir vestuvinius batelius.

Nuotakos suknelei visada skiriama labai daug dėmesio,ir nebe reikalo, juk visų žvilgsniai per vestuves bus prikaustyti butent prie jos.Bet jei nuotaka - iškilmių karalienė,tai jaunikis jos ikvėpėjas.Todėl jo vestuvinis kostiumas turi būti vertas to išskirtinio vaidmens, kuris jam skirtas tą nepamirštamą dieną.

MADONNA salonas tiesiogiai bendradarbiauja su vyriškų kostiumų gamintoja firma NEW MEN. Vyriški prabangūs, elegantiški vestuviniai ir verslo klasės kostiumai, smokingai, frakai, marškiniai, liemenės, kaklaskarės, cilindrai, lazdelės.Salone didelis pasirinkimas įvairių modelių ir spalvų vyriškos avalynės.                     

Viskas vienoje vietoje!

 

“ Esu laiminga, kad dirbu darbą, kuris yra ne tik darbas, bet ir malonumas, kuris papuošia kiekvieną mano dieną. Bet tik tuomet jaučiu didžiausią savo darbo įvertinimą, kai matau ugnelę nuotakos akyse, tuomet jaučiu kad atspėjome jos norus ir džiaugiuosi, kad padėjome jai išsirinkti tinkamą vestuvinę suknelę, ir esame tikri kad svarbiausią savo gyvenime dieną ji atrodys nepriekaištingai ir nepakartojama“.                          

Nuoširdžiai jūsų,       

                                                                                                                                       

 Salono MADONNA savininkė Rasa Fadėjeva

 

VYRIŠKI
KOSTIUMAI

VESTUVINĖS
SUKNELĖS

VAKARINĖS
SUKNELĖS